Олімпійський тиждень

З 05.09.2016 по 10.09.2016 в ДНЗ тривав Олімпійський тиждень. Впродовж тижня були проведені спортивно - масові заходи: флешмоб на майданчику, оліпійські заняття, тематичні виховні години, розваги, конкурси малюнків та стіннівок. Особливо сподобалась дітям розвага з участю батьків "Тато, мама, братик, я - вся спортивна в нас сім'я". Також не залишили байдужими нікого зустрічі з випускниками ДНЗ - спортсменами, які займають призові місця в міських, регіональних, всеукраїнських та навіть всесвітніх змаганнях ( Віннік Роман, Зелений Артем, Єрьоменко Анжеліка). Діти були заряджені позитивним настроєм та міцним здоров'ям.