Вітємо захисників України

Вихованці та працівники ДНЗ № «Білочка» м. Краматорська  в День захисника Вітчизни побували в гостях у воїнів Краматорського прикордонного загону в/ч 23/82 підрозділу мобільно-прикордонної застави «Краматорськ» та привітали їх зі святом. Діти заздалегідь готувалися до свята разом з батьками робили поробки: ляльок-мотанок, підкови – символи щастя, малювали малюнки; разом з вихователями виготовляли яскраві плакати. Батьки теж не залишилися байдужими: пригостили наших захисників смачними ласощами. Працівники ДНЗ приготували для воїнів святковий пиріг. Разом з подарунками діти привітали солдат віршиками, подякували їм за мирне небо, спокійне дитинство та побажали їм здоров’я, щастя, миру та злагоди. Всі залишилися дуже задоволені від зустрічі та домовилася про подальшу дружбу та співпрацю.