Тиждень безпеки

З 14 по 18 травня  2018 року  в дошкільному навчальному закладі №68 «Білочка» м. Краматорськ було проведено Тиждень  безпеки дитини. Метою проведення «Тижня безпеки» було  поліпшення профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.             Під час підготовки  та проведення   «Тижня безпеки дитини»  в закладі проведено ряд заходів:

• тематичні заняття «Поради тітоньки Сови», «Коли я сам удома», «Моя безпека», «Небезпечні іграшки» тощо;
  • бесіди: «Обережно,електричні прилади», «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Служби порятунку» тощо;
  • бесіди з моделюванням ситуацій «Твої дії в разі небезпеки», «Міцне здоров’я» тощо;
  • читання казок «Червона шапочка» , «Семеро козенят», «Біда навчить», «Пригоди Стобіда»;
  • театралізована вистава «Козенята і вогонь»,
  • драматизації казок «Кицькин дім», «Котик і півник»;
  • цільові екскурсії до проїжджої частини, світлофора;
  • сюжетно – рольові ігри «Пожежні», «Рятувальники», «Ми- пішоходи», «Водії», «Лікарня»;
  • дидактичні ігри «Я і незнайомець», «Щоб не трапилося лиха», «Стихійне лихо», «Їстивне-неїстивне», «Як би вчинив ти»;
  • спортивна олімпіада разом з батьками «Ми із спортом дружимо»;
  • виставка дитячих робіт «Я хочу жити в безпечному світі»;
  • конкурс дитячого малюнка «Його величність Сірничок»;
  • виготовлення дітьми разом з батьками книжок «Моя безпека» та ще багато цікавого.

16 травня у дошкільному закладі було заплановано День цивільного захисту «Школа екстремальних ситуацій». Дошкільнят чекало багато несподіванок,а саме:

• моделювання ігрових ситуацій «Твої дії в разі небезпеки»;
  • практичне заняття - тренінг "Евакуація дітей під час пожежі" з метою навчання учасників навчально-виховного процесу  правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій;

• сюжетно-рольова гра «Рятувальники», в якій діти відпрацьовували правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

• зустріч з космічним гостем Телепузиком, який подорожував разом з дітьми на кораблі Безпеки;

• спортивна розвага «Як діяти при небезпеці»;

• виставка дитячих робіт «Я хочу жити в безпечному світі».

Активну участь у проведенні Дня цивільного захисту приймали батьки: разом з дітьми вони виготовляли книжки на тему «Моя безпека». В плануванні, організації, участі в заходах, присвячених «Тижню безпеки» приймали активну участь: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичної культури. І діти, і дорослі залишилися дуже задоволеними від проведених заходів.