Тижні безпеки дитини

ФОТОЗВІТ

З метою проведення цілеспрямованої просвітницької роботи з учасниками навчально – виховного процесу в ДНЗ щодо профілактики травматизму, виховання  поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно- роз’яснювальної роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально – виховного процесу в ДНЗ № 68 було проведено наступні тижні знань з основ  безпеки життєдіяльності:

·         Тиждень протипожежної безпеки  - з 25 квітня по 29  квітня 2016  року ;

·         День охорони праці  - 28 квітня 2016 року ;

·         Всеукраїнський тиждень безпеки дітей на дорозі - з 16 травня по 20 травня 2016 року;

·         Тиждень цивільного захисту  - з 23 травня по 27 травня 2016 року;

·         Тиждень безпеки у природному довкіллі – з 6 червня по 10 червня 2016 року.

В усіх вікових групах проведені різні заходи під девізом: « Вчимося берегти своє  життя» (заняття, розваги). Проведена наступна робота з дітьми з безпеки життєдіяльності:

дидактичні ігри «Стихійні лиха», «Свої – чужі», «Картопля – капуста», «Їстівне, неїстівне», «Чия команда швидше збереться», «Аварія», «Допоможи собі сам», «Добро – зло», «Гой травичка», «Таємниця диво – квітки», «Казка казкою, а в ній наука», «Як нам всім чинити, щоб з природою дружити», «Що дає людині ліс?», «Хто збере більше грибів», «Назви правильно», «Що шкідливо, що корисно?», сюжетно – рольові ігри «Рятувальники»,  «Сім’я», «Лікарня», «Айболить», «Що потрібно зробити», « Природна аптека»;  створення ігрових ситуацій спортивного характеру: “Переберись з купини на купину”, “Мавпочки”, “Хто далі закине шнур”, ігри – естафети : «Автомобілі»; «Пожежники»; «Перша допомога»; «Швидка допомога». Спортивна гра «Тривога!», читання художніх творів, пов’язаних з безпекою життєдіяльності («Пригоди Стобіда», казки «Умій зачекати», «Козенята і вогонь», «Вовк і семеро козенят»  та ін..), настільно – друковані ігри та перегляд діафільмів з питання безпеки, Ігри - моделювання “Землетрус”, «Сигнал «Увага всім!», «Тривога», розповіді – бесіди «Що шкідливо», «Що таке здоров’я», «Правила поведінки в громадському транспорті», «Спеціальні служби порятунку», « Правила поведінки в побуті», «Будьмо на дорозі обережними!», «Засоби масової інформації», засідання клубу «Малятко-здоров’ятко», екскурсія – огляд сховища, конкурс дитячих малюнків «Я у безпечному світі»;     «Безпечні дитячі розваги», проведення практичних тренувань з евакуації, розваги «У здоровому тілі – здоровий дух!», «Веселкові радощі»,  індивідуальні бесіди з дітьми із циклу : «Друзі та вороги здоров’я », «Обережно в природі», ігри – естафети : «Веселі мурашки», «З купини на купину», « «Сонячно та похмуро», Заняття:  «Дружимо з водою» (1 мол. гр.), «Про чисту та брудну воду», «Чистотіл та кропива – лікарські рослини» ( 2 мол. гр.), «Чужа собака»           ( сер. гр.), «Сильний вітер і гроза - небезпечні для життя», «Чарівний світ рослин»,  «Все про гриби», «Пахучі кущі – небезпечні для здоров’я»  ( старша гр.), уроки обережності «Їсти гриби шкідливо дітворі», «Обережно! Гроза!», «Будь обережним на воді», «Правила першої допомоги», «Небезпечні комахи», ігри - моделювання «Відпочинок в літньому лісі», «Уроки чистоти», «Поводження в довкіллі», розповіді – бесіди «Що шкідливо», «Корисні та шкідливі комахи», «Правила поведінки в природі», «Небезпечні тварини»,  «Правила поведінки в парку та лісі», «Будьмо обережними на воді!», «Обережно! Отруйні рослини!», «Як поводитися під час стихії», «Гриби – не для дітей».