Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

СТАТУТ закладу освіти ЗА ПОСИЛАННЯМ

ЛІЦЕНЗІЯ на впровадження  освітньої діяльності ЗА ПОСИЛАННЯМ

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Управління закладом освіти в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

-засновник (засновники) – Краматорська міська рада;

-керівник закладу освіти –Годицька Ніна Вікторівна, завідувач ДНЗ;;

-колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада;

-колегіальний орган громадського самоврядування – Батьківська рада;

КАДРОВИЙ СКЛАД

Колектив ДНЗ складається з 25 чоловік, з них- 10 педагогічних працівників, 1 медичний працівник та 14 чоловік технічного персоналу.
Педагогічний процес у ДНЗ забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури, вчитель-логопед  та  5  вихователів.

Освітній рівень педагогів:

– повна вища освіта- 8 педагогів, що становить – 80%;

– неповна вища- 2 педагоги – 20 %

Стаж роботи педагогічних працівників:

від 5 – до 10 років – 3 педагог –  30%

від 10 – до 20 років – 1 – 10 %

від 20 до 30 років – 5 педагогів – 50 %

більше  30 років – 1 педагог –  10%

Кваліфікаційний рівень педагогів:

2 педагоги - спеціаліст «вищої категорії» – 20%

2 педагоги - спеціалісти «першої категорії» – 20%

2 педагоги - спеціалісти «другої категорії» – 20%

4 педагоги – спеціалісти, що становить – 40%

2 педагоги – мають педагогічне звання «вихователь-методист» - 20%

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Навчально-виховний процес дітей здійснюється за програмами:

"Дитина в дошкільні роки"  Крутій К.Л. (програма        розвитку       дітей    дошкільного віку)

Програма "Соняшник" Калуська Л.В. ( для дітей раннього віку) та парціальними програмами Програма з морального виховання дітей  дошкільного віку "Скарбниця моралі" Лохвицька Л.В.

Програма з формування          основ     безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху "Дитина в світі дорожнього  руху" Тимовський О.А., Репік І.А.

Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку "Казкова фізкультура"  М.Єфіменко, "По себе треба знати, про себе треба дбати"

Програма з основ здоров’я та безпеки дітей дошкільного віку  Лохвицька Л.В.

Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку "Україна – моя Батьківщина" Каплуновська О., "Вчимося жити разом" парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років Піроженко Т. О.,Хартман О. Ю.

"Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із ЗНМ" Трофименко Л.І.

Богуш А.М.   «Витоки  мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку». Програма та   методичні рекомендації.

Освітній процес здійснюється державною ( українською) мовою

Наявність вакантних посад

Немає.

ТЕРІТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

За дошкільним навчальним закладом №68 закріплені такі мікрорайони:

- пос. Новосьоловка

- пос. Артемівський

- пос. Новий Світ (вул. Металургійна, 12 Грудня, Правди, Мічуріна, Рибінська, пров. Слюсарний, Авіаційна, Механічна, Мартенівська,Індустріальна.)

Ліцензований обсяг дітей, які навчаються у закладі освіти 57, а фактична кількість -  92 дитини

Матеріально-технічне забезпечення дошкільного навчального закладу за посиланням

Перелік додаткових освітніх та інших послуг (гуртки), їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткові платні освітні послуги  в ДНЗ відсутні