Розмір плати батьків за харчування дітей в ДНЗ

Згідно рішень виконавчого комітету Краматорської міської ради від 06.11.2019 р. № 952 «Про встановлення вартості харчування в закладах управління освіти»,  від  19.08.2020 р. № 656 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 17.08.2016 № 533 « Про затвердження Порядку надання пільг по платі за харчування дітей в навчальних закладах освіти за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська»:

З 01.01.2020 року вартість харчування однієї дитини на день у дошкільному навчальному закладі складає :

• в групах для дітей раннього віку – 24 грн.;
  • в групах для дітей дошкільного віку - 37  грн.

Але 50 % від вартості харчування у дошкільному навчальному закладі сплачується  за рахунок батьків і 50 % - за рахунок місцевого   бюджету м. Краматорська.

Отже, батьки сплачують:

• в групах для дітей раннього віку – 12 грн. на день;
  • в групах для дітей дошкільного віку -   18,5  грн. на день.

Не сплачують за харчування:

• батьки дітей –інвалідів;
  • батьки з багатодітних родин, якщо в них виховується 6 та більше дітей;
  • батьки  УБД ( учасники бойових дій);
  • ВПО ( внутрішньо-переміщені особи);
  • малозабезпечені родини.

Сплачують 50 % від вартості одного дня:

• батьки  з багатодітних родин, якщо в них виховується 3,4 або 5  дітей;
  • якщо ДНЗ відвідують дві дитини з однієї сім’ї.

Вартість харчування  одного дня для однієї дитини у дошкільному навчальному закладі  збільшується  на 10 %  для придбання свіжих овочів і фруктів на літній оздоровчий період.