Тиждень сталої енергії 2020

З 21 по 27 вересня з  в ДНЗ №68 «Білочка» пройшов Тиждень  сталоїенергії.

Мета тижня: організація роз’яснювальної роботи з питань енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів серед батьків, дітей закладу, співробітників.

У рамках Тижня проводилися різні заходи - виховні години, цікаві заняття, проведено бесіди, дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька робота та розвага.

З дітьми були проведені бесіди «Земля – очима дітей», «Земля наш дім. Бережімо його!», «Як ти розумієш « я економлю».

Вихованцям було запропоновано перегляд мультфільму «Енергозбереження».

У ІІ молодшій групі проведено заняття «Вода, сонце, небо, повітря – це подарунок природи», середня група здійснила «Подорож до країни Чарівного паперу», до дітей старшої групи  у гості завітав Лічильник, а також було проведено дослідницьку діяльність «Очисники води».

Результатом проведення Тижня сталої енергії стала розвага «Прикрасимо нашу планету», де діти закріпили та втілювали в життя отримані протягом тижня знання.

Вихователі провели інформаційну роботу з батьками на тему : «Сортування сміття», а також акцію «Родинний сад».

Тема енергозбереження є актуальною і до цього спонукає саме життя.  Працюючи з вихованцями, працівниками та батьками, педагоги звертали увагу на те, що споживачі повинні бути більш уважними, визначати можливості та способи скорочення споживання електроенергії  та інших ресурсів.